Haberler

HABERLERE GERİ DÖN

MAY TOHUM , ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

MAY Tohum geleneksel olarak düzenlediği Hizmet Yılı Ödül Töreni organizasyonu ile çalışanlarına ve başbayilerine teşekkür etti.

MAY Tohum ailesinin başarı ve mutlulukların ortak paylaşıldığı geceye MAY Tohum Yönetim Kurulu ile birlikte MAY Tohum Başbayileri Ulusoy Tohumculuk, Afyon Başak Tarım, Kazanç Tohumculuk, Marmara Tarım , tüm çalışanlar ve eşlerinin katılımı ile gerçekleşti. Gecede 5, 10, 15, 20 ve 25 yıldır çalışanlara ve başbayilere plaketleri takdim edildi.

Hizmet yılı ödül töreni açılış konuşmasını yapan MAY Tohum Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yusuf Yormazoğlu, 37 yılı geride bırakırken en değerli sermayelerinin insan kaynağı olduğunu belirterek, "MAY ailesi olarak ortak hedefler ve idealler etrafında bir araya geldiğimiz ve hem işimize, hem kendimize, hem ülkemize hem de insanlığa karşı anlamlı ve geçerli bir misyonumuz olduğu için bunca yıl bu kadar uzun ömürlü bir birliktelik yaşadığımızı düşünüyorum.  37 yılı çok büyük başarılar sığdırdık. Bugüngeldiğimiz noktada Dünya Markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

MAY Tohum Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hamdi Çiftçiler ise “Günümüzün yoğun global rekabet koşullarında şirketlerin hafızaları sadece geleceğe yönelik daha rekabetçi odakla maalesef çok hızlı şekilde kayboluyor. Biz ise dünyadaki en global ve yoğun rekabetin yaşandığı sektörlerin başında gelen tohumculuk sektöründe kalıcı şekilde ayakta kalmamızı geçmişten gelen tecrübelerimizle oluşturduğumuz değerlerimizle, geleceğe yönelik projelerimizi doğru şekilde birleştirebilmemize, gelişmeleri için yatırım yaptığımız, güvendiğimiz insan gücümüze ve inandığımız yolda ısrarlı şekilde çalışmaya devam etmemize bağlıyoruz. Bu yolda birlikte yürüdüğüm tüm çalışma arkadaşlarımız ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz” dedi.
 
Açılış konuşmalarının ardından 5, 10, 15, 20 ve 25 yıllık kıdemini dolduran çalışanlara ve başbayilere plaketleri ve ödülleri takdim edildi.