Kazanmayı Bilen Çiftçiler

Ayçiçekte Kazanmayı Bilenler

M94S35 EKEN ÇİFTÇİMİZ İLE RÖPORTAJ

Amasya, Gümüşhacı, Güplüce Köyü çiftçilerimizden Ertuğrul Acar, M94S35 ayçiçeği çeşidimizden bahsederek memnuniyetini belirtti. Kendisine bizi tercih ettiği için teşekkür ediyor ve bereket dolu yeni bir sezon geçirmesini diliyoruz.

M94S35 EKEN ASEL TARIMIN SAHİBİ MERTCAN ARSLAN İLE RÖPORTAJ

Amasya/Merzifon‘ dan Asel Tarım’ın sahibi Mertcan ARSLAN bölgede ekilen yüksek yağ oranlı yeni çeşidimiz M94S35’in; kıraçta ortalamanın üzerinde, suluda da üst düzey verim alındığından bahsederek memnuniyetini belirtti. Kendisine bizi tercih ettiği için teşekkür ediyor ve bereket dolu yeni bir sezon geçirmesini diliyoruz.

YÜKSEK VERİM YÜKSEK YAĞ ORANI; M94S35 EKEN ÇİFTÇİMİZ İLE RÖPORTAJ

Tokat/ Turhal /Yeniköy ‘deki çiftçimiz Erdem KARAKAŞ yüksek yağ oranlı yeni çeşidimiz M94S35’i ekerek 380kg/da hasat verimi elde etti. Eğik tabla yapısı ve dolgun taneleriyle çeşidimizden memnuniyetini dile getiren çiftçimize, bizi tercih ettiği için teşekkür ediyor ve bereket dolu yeni bir sezon geçirmesini diliyoruz.

YÜKSEK VERİM, YÜKSEK YAĞ ORANIYLA BEĞENİ KAZANAN M94S35…

Granstar Express teknolojisine uygun çeşidimiz M94S35’in hasadını yapan Yusuf KESKİN ile Satış ve Teknik Destek Uzmanımız Sezer KALKAN çeşidimizi değerlendirdiler. Hasat sonucunda 500 kg/da verim elde edilen M94S35 ile bol kazançlı sezonlar sizi bekliyor.

2.Ürün Ekimlere Uygun, Erkenci Ayçiçeği; M96CL02

Bursa/Karacabey/Dağkadı Mahallesi üreticilerimizden Erdinç İNCE, SmartOR platform markamız altında konumlandırdığımız, orta erkenci ve yüksek verimli ayçiçeği çeşidimiz M96CL02

Yüksek Verim ve Yüksek Yağ Oranı Sunan Ayçiçeği; M96CL02

Balıkesir/Bandırma/Eskiziraatli Mahallesi üreticilerimizden Gökhan ÇOBAN, SmartOR platform markamız altına konumlandırdığımız, yüksek verim ve yüksek yağ oranını bir arada

M96CL02 Ayçiçeği Çeşidimizi Önder Üreticilerimizden Dural ASLAN Anlatıyor

"Orobanş Parazitine" ve "Mildiyö" hastalıklarına genetik dayanıklı, yüksek verim ve yüksek yağ oranı